0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Betis
۱
۱
Real Madrid
Finished
۱۸:۴۵
Villarreal CF
-
-
Real Sociedad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Alaves
۰
۱
Las Palmas
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A
Internazionale Milano
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Atalanta Bergamo
۰
۰
AC Milan
inprogress
۲۰:۳۰
Hellas Verona
۱
۱
SS Lazio
Finished
۱۷:۳۰
  England Premier League
Aston Villa
-
-
Arsenal
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Crystal Palace FC
۱
۲
Liverpool
Finished
۱۶:۰۰
Sheffield United FC
۱
۰
Brentford
Finished
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۱
۱
Burnley FC
Finished
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
Manchester United
۰
۳
Bournemouth AFC
Finished
۱۸:۳۰
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Stade Rennes FC
۰
۱
AS Monaco
inprogress
۱۹:۳۰
  Iran Pro League
Sepahan
۴
۱
Mes Rafsanjan
Finished
۱۵:۰۰
Perspolis Teheran
۱
۰
Havadar SC
Finished
۱۵:۳۰
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Esteghlal Tehran
Finished
۱۷:۴۵
Nassaji Mazandaran
۱
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Bundesliga
Eintracht Frankfurt
۵
۱
FC Bayern Munich
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Dortmund
-
-
RB Leipzig
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
1. FC Union Berlin
۳
۱
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
VfL Wolfsburg
۰
۱
SC Freiburg
Finished
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
۲
۰
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Heidenheim 1846
۳
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۱۸:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Ahli Jeddah
۰
۰
Al Raed Buraidah
Finished
۱۸:۳۰
Al-Wahda
-
-
Al Akhdoud
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  England Championship
Leicester City
۴
۰
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City FC
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۰
۲
Ipswich Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Watford FC
۱
۱
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers FC
۲
۰
Hull City AFC
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۱
۲
Swansea City
Finished
۱۸:۳۰
Sunderland
۲
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۶:۰۰
Blackburn Rovers
۰
۲
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
Cardiff City FC
۱
۰
Millwall
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City FC
۰
۰
Preston North End FC
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۱
۱
Bristol City FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
-
-
Sporting Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portimonense
۱
۱
Famalicao
inprogress
۱۹:۰۰
  Netherlands Eredivisie
AFC Ajax
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
AZ Alkmaar
-
-
Almere City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Zwolle
-
-
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
Nizhny Novgorod
inprogress
۲۰:۱۵
FK Spartak Moscow
۳
۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۴:۳۰
FK Akhmat Grozny
۰
۰
FC Rostov
Finished
۱۷:۰۰
  Qatar Stars League
Al Duhail
۱
۱
Qatar SC Doha
Finished
۱۸:۰۰
Al Sadd
۰
۰
Al-Rayyan
inprogress
۲۰:۰۰
Al-Gharafa
۱
۱
Al-Shamal
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Besiktas JK
۱
۱
Fenerbahce SK
inprogress
۱۹:۳۰
Samsunspor
۴
۲
Kasimpasa SK
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor
۲
۱
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
  Belgium First Division A
KAA Gent
-
-
RWD Molenbeek
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cercle Brugge KSV
۱
۳
Royal Antwerp FC
Finished
۱۸:۳۰
K. Sint-Truidense
۰
۰
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۰:۴۵
  Australia A-League
Wellington Phoenix FC
۰
۳
Newcastle United Jets
Finished
۱۰:۰۰
Sydney FC
۰
۲
Macarthur FC
Finished
۱۲:۱۵
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۰
۰
FC St. Gallen
inprogress
۲۰:۳۰
FC Basel
۰
۰
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۲۰:۳۰
Lausanne-Sports
-
-
Servette Geneve FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Ittihad Kalba
۲
۲
Al Ain
inprogress
۱۹:۰۰
Hatta Dubai
۱
۴
Al Sharjah SCC
Finished
۱۶:۱۵
Al Khaleej Khor Fakkan
۳
۱
Al-Nasr
Finished
۱۶:۱۵
  Germany 2. Bundesliga
VfL Osnabruck
-
-
FC St. Pauli
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Hamburger SV
۱
۲
SC Paderborn 07
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۱
1.FC Magdeburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Kaiserslautern
۱
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۳
۱
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۰
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Motherwell
۱
۱
St. Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
FC Livingston
۰
۱
Hibernian FC
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۲
۱
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۱
۰
Cobresal Salvador
Finished
۰۰:۳۰
Curico Unido
۰
۱
Colo Colo
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Huachipato
۲
۰
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۰:۳۰
  Cyprus 1. Division
APOEL Nicosia FC
۰
۰
AE Zakakiou
inprogress
۲۰:۳۰
AEL Limassol
۰
۰
Doxa Katokopias
inprogress
۲۰:۳۰
AEK Larnaca
۲
۱
Aris Limmasol
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Uniao Leiria
۱
۰
SCU Torreense
Finished
۰۰:۰۰
FC Porto B
۲
۳
AVS Futebol SAD
Finished
۱۴:۳۰
Pacos Ferreira
۲
۱
FC Penafiel
Finished
۱۴:۳۰
CD Tondela
۲
۳
Santa Clara
Finished
۱۷:۳۰
Benfica Lisbon B
-
-
Nacional Madeira Funchal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Leixoes
۰
۰
Feirense
inprogress
۱۹:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Gangwon FC
۲
۱
Gimpo Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Suwon City
۵
۲
Busan I. Park
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Madrid (W)
-
-
Sevilla FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sporting de Huelva (W)
۱
۲
Real Sociedad (W)
Finished
۱۶:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۲
۰
Granada (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Barcelona (W)
۵
۰
Eibar (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Ukraine Premier League
Kryvbas Krivyi
۲
۲
Zorya Luhansk
Finished
۱۶:۳۰
LNZ Cherkasy
-
-
FC Minaj
Cancelled
۱۴:۳۰
  Denmark DBU Pokalen
Silkeborg IF
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۱
۲
FC Nordsjaelland
Finished
۱۸:۰۰
  Norway NM Cup
FK Bodo Glimt
۰
۱
Molde FK
Finished
۱۸:۳۰
  Malta Premier League
Mosta FC
۰
۲
Floriana FC
inprogress
۱۹:۳۰
Sliema Wanderers FC
۱
۰
FC Balzan
Finished
۱۶:۳۰
Valletta FC
۰
۲
Hibernians Paola FC
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Championship
Dundee United FC
۱
۰
Ayr United
Finished
۱۸:۳۰
Arbroath
۱
۲
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۱
۲
Dunfermline
Finished
۱۸:۳۰
Queen's Park
۱
۴
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۳
۰
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۵
۲
Bohemians 1905
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۵
۳
FC Trinity Zlín
Finished
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۱
FC Banik Ostrava
inprogress
۲۰:۳۰
MFK Karvina
-
-
Pardubice
Cancelled
۱۷:۳۰
  Italy Serie A Women
Inter Milano (W)
۱
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
۴
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya
۱
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۱:۳۰
Pusamania Borneo FC
۲
۰
PSIS Semarang
Finished
۱۵:۳۰
Arema Malang
۳
۱
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 2
PSMS Medan
۰
۰
PSPS Riau
Finished
۱۲:۰۰
  Austria Bundesliga
SK Rapid Wien
۰
۱
FC Red Bull Salzburg
Finished
۱۷:۰۰
SC Austria Lustenau
۱
۰
LASK Linz
inprogress
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۰
۰
FK Austria Wien
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FC St. Pauli U19
۱
۰
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۰
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۲
۲
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayern Munich U19
۲
۲
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۳
۰
SV Sandhausen U19
Finished
۱۳:۳۰
CZ Jena U19
۰
۲
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۴:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۱
۳
Karlsruher SC U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund U19
۲
۱
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen U19
۱
۱
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۳
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۴:۳۰
SpVgg Greuther Furth U19
۰
۰
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۵:۳۰
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
۰
۰
Hansa Rostock U19
Finished
۱۶:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Valladolid
۲
۱
SD Amorebieta
Finished
۱۸:۴۵
Real Sporting de Gijon
-
-
Levante
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Burgos CF
-
-
CD Mirandes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
Taichung Blue Whale (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۰:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۰
۲
Kaohsiung Sunny Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hualian (W)
۱
۲
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bodrumspor
۱
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Bandirmaspor
۰
۳
Kocaelispor
Finished
۱۴:۰۰
Umraniyespor
۲
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۶:۳۰
Sakaryaspor
۲
۰
Giresunspor
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia HNL
NK Gorica
۰
۰
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۷:۲۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
۴
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۸:۳۰
Coleraine FC
۳
۲
Loughgall
Finished
۱۸:۳۰
Cliftonville FC
۲
۲
Glentoran FC
Finished
۱۸:۳۰
  Kenya Premier League
Kenya Commercial Bank Nairobi
۰
۰
FC Talanta
Finished
۱۳:۳۰
Gor Mahia
۲
۲
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۰
Bandari FC
Finished
۱۵:۴۵
Muranga Seal
۱
۱
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۱
Arda Kardzhali
Finished
۱۴:۰۰
PFC Cherno More Varna
۳
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۶:۳۰
PFK Botev Vratsa
۰
۱
PFC Levski Sofia
inprogress
۱۹:۰۰
  England Southern League Premier Division South
Winchester City
۰
۰
Didcot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Basingstoke Town LFC
۱
۱
Beaconsfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Walton & Hersham
۱
۰
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Sholing FC
۰
۰
Harrow Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۲
Dorchester Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Merthyr Town
Finished
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۰
۰
Hayes & Yeading FC
Finished
۱۸:۳۰
Hanwell Town
۰
۰
Plymouth Parkway
Finished
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
۲
۱
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Monza U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۳:۳۰
Frosinone U19
۱
۱
Hellas Verona U19
Finished
۱۳:۳۰
AC Milan U19
۲
۱
Genoa U19
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga TDP
Club de Futbol Cadereyta
۵
۰
Gallos Nuevo Leon
Finished
۰۴:۳۰
Arietes FC
۰
۰
Sangre de Campeon
Finished
۰۱:۳۰
CH Futbol Club
۳
۰
Colegio Once Mexico
Finished
۰۰:۳۰
Cordobes FC
۰
۰
Cilesi FC
inprogress
۲۰:۳۰
Heroes de Zaci
-
-
Atletico Pachuca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne City FC (W)
۱
۳
Perth Glory (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۱
۳
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Portugal U23 League
Gil Vicente FC U23
۲
۳
Braga U23
Finished
۱۳:۳۰
  France Coupe de France
St-Philbert e Grandlieu
۱
۲
Stade Laval
Finished
۱۷:۰۰
St. Priest
۰
۰
AS Domerat
inprogress
۱۹:۳۰
AS St. Etienne
۰
۱
Olympique Nimes
Finished
۱۷:۳۰
Thionville FC
۱
۱
Annecy FC
inprogress
۱۹:۳۰
Martigues
۰
۱
Olympique Ales
inprogress
۲۰:۳۰
Reims Sainte-Anne
۲
۱
Dunkerque
Finished
۱۶:۰۰
Saint-Omer
۰
۰
SAS Epinal
inprogress
۲۰:۳۰
AG Caennaise
-
-
EA Guingamp
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ES Thaon
۰
۱
SC Amiens
Finished
۱۶:۳۰
Lyon Duchere
۲
۱
Thonon Evian FC
Finished
۱۸:۳۰
Coulaines
۱
۵
Pau FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Geispolsheim 01
۰
۴
FC Sochaux
Finished
۱۶:۳۰
AC Ajaccio
۱
۲
Orleans US 45
Finished
۱۶:۳۰
US Quevilly-Rouen Métropole
۳
۱
Dijon FCO
Finished
۱۷:۳۰
Grand Quevilly FC
۳
۱
Dijon FCO
Finished
۱۷:۳۰
Plessis Robinson FC
۱
۲
Angers SCO
Finished
۱۷:۳۰
FC Dieppe
۰
۰
Ergue Gaberic PD
inprogress
۲۰:۳۰
Dinan-Lehon FC
۰
۰
AS Vitre
inprogress
۲۰:۳۰
US Castanet
۰
۰
SO Romorantinais
inprogress
۲۰:۳۰
Stade Briochin
-
-
Les Herbiers
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۰
۰
FC Buderich 02
inprogress
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League 2
Dong Thap
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۲:۳۰
Tuan Tu Phu Tho
۰
۱
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۱:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۲
۲
Eyupspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۱
Besiktas JK U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbulspor U19
۲
۰
Giresunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۰
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۰
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۰
۰
Adana Demirspor U19
Interrupted
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۳
۲
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۰
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۲
۲
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۴
۱
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayrampasa U19
۱
۵
Manisa U19
Finished
۱۲:۳۰
  Japan WE League Women
AC Nagano Parceiro (W)
۱
۱
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۳
۳
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۲
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
La Mona 44
۰
۴
Talleres De Perico
Finished
۰۳:۴۵
Club Atletico Palmira
۴
۲
Rivadavia Venado Tuerto
Finished
۰۰:۳۰
FC Pabellon Argentino
۵
۰
Orientacion Juvenil
Finished
۰۰:۳۰
Gutierrez SPM
۲
۱
Argentino Mendoza
Finished
۰۳:۳۰
CA Palmira
۴
۲
Rivadavia Venado Tuerto
Finished
۰۰:۳۰
  India Indian Super League
East Bengal FC
۰
۰
Punjab FC
Finished
۱۸:۰۰
  San Marino Campionato
Fiorita
۰
۰
San Marino Academy U22
inprogress
۲۰:۴۵
Folgore / Falciano
۰
۲
SP Tre Penne
Finished
۱۷:۳۰
Domagnano
۲
۲
FC Fiorentino
Finished
۱۷:۳۰
SS Cosmos
۳
۰
SS Virtus
Finished
۱۷:۳۰
SS San Giovanni
۰
۰
SP Cailungo
inprogress
۲۰:۴۵
  Algeria Ligue 1
ES Setif
۰
۱
US Biskra
inprogress
۲۰:۳۰
US Souf
۰
۱
JS Saoura
Finished
۱۷:۳۰
NC Magra
۱
۱
ASO Chlef
Finished
۱۷:۳۰
  Liberia First Division
Cece United
۱
۱
Heaven Eleven
inprogress
۱۹:۳۰
  Tanzania Premier League
Coastal Union
۱
۰
Kagera Sugar
inprogress
۱۹:۳۰
  England FA Trophy
Nantwich Town
۳
۲
York City FC
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۱
Brackley Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۱
۲
Peterborough Sports
Finished
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۲
۳
AFC Fylde
Finished
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۵
۳
Gloucester City FC
Finished
۱۸:۳۰
Horsham FC
۲
۰
AFC Totton
Finished
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۰
۱
Chelmsford City
Finished
۱۸:۳۰
Bromley
۱
۰
Slough Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۰
۲
Macclesfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Radcliffe Borough
۰
۰
Redditch United FC
Finished
۱۸:۳۰
Hereford FC
۱
۰
South Park
Finished
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۳
۰
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۲
۳
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnet
۴
۰
Maidstone Utd
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۰
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
City of Liverpool
۱
۵
Hartlepool United
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield
۶
۱
Southport FC
Finished
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۰
۰
Billericay Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۴
۳
Mickleover Sports
Finished
۱۸:۳۰
Bath City
۱
۰
Boreham Wood FC
Finished
۱۸:۳۰
Frome Town FC
۱
۴
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Walsall Wood F.C.
۰
۰
Coalville Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۴
۱
Stourbridge FC
Finished
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۰
۰
Woking FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Halifax Town
۰
۰
Altrincham
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Southend United
۲
۳
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۸:۳۰
Aveley
۱
۱
Hungerford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hythe Town
۰
۰
Whitehawk
Finished
۱۸:۳۰
Chorley
۲
۰
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Hendon FC
۲
۰
Weymouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۱
۲
Bishop's Stortford
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
Marske Utd FC
۰
۰
Worksop Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۱
Ilkeston FC
Finished
۱۸:۳۰
Basford Utd
۱
۲
Ashton United
Finished
۱۸:۳۰
Workington AFC
۲
۲
Morpeth Town
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۷
۲
Stafford Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۱
۲
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۲
۲
Bamber Bridge
Finished
۱۸:۳۰
Whitby Town
۰
۰
Guiseley
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۰
۰
Marine
Finished
۱۸:۳۰
  England League One
Wigan Athletic
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۳
Derby County
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۳
۰
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۱
۱
Cheltenham Town
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic FC
۲
۲
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Reading
۱
۳
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۰
۱
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۳
۰
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۳
۰
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۱
۲
Stevenage Borough
Finished
۱۸:۳۰
  Rwanda National League
Gasogi Utd
۲
۴
Mukura Victory
Finished
۱۷:۳۰
Kiyovu Sport
۲
۱
Etincelles FC
Finished
۱۵:۰۰
Musanze FC
۴
۰
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Muhazi United
۱
۰
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
AS Kigali
۰
۰
Rayon Sports FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Djibouty Division 1
AS Arta Solar 7
۵
۰
CDC Quartier 7
Finished
۱۸:۰۰
Garde-Cotes FC
۳
۰
ACS HAYABLEY/CNSS
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
ADO '20
۱
۲
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۳۰
Koninklijke HFC
۱
۴
FC Lisse
Finished
۱۸:۰۰
De Treffers
۰
۰
Kozakken Boys
inprogress
۲۰:۳۰
Excelsior Maassluis
۰
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Amsterdam FC
۲
۲
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۳۰
Katwijk
۲
۰
ACV Assen
Finished
۱۸:۰۰
Scheveningen
۰
۰
VV Noordwijk
Finished
۱۷:۰۰
GVVV Veenendaal
۰
۱
Quick Boys
Finished
۱۷:۰۰
Rijnsburgse Boys
۱
۲
Almere City Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Emperor Cup
Kawasaki Frontale
۱
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۰۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zvijezda 09
۱
۲
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۵:۳۰
FK Sarajevo
۳
۰
GOSK Gabela
Finished
۱۸:۳۰
Sloga Doboj
۱
۰
NK Posusje
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۱
۲
Transport United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Thailand Thai League 3
Suranaree Black Cat FC
۲
۲
Rasi Salai United
Finished
۱۲:۰۰
The Icon RSU
۰
۷
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
STK Muangnont
۰
۰
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۰۰
Bangkok FC
۱
۱
Thonburi United FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۷
Krua-Napat Ubon
Finished
۱۲:۰۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۷
Ubon UMT Ratchathani FC
Finished
۱۲:۰۰
  Cambodia League 2
Tiffy Army FC B
۳
۱
Siem Reap
Finished
۱۲:۰۰
  Vietnam Women National Championship
Than Khoang San Viet Nam (W)
۳
۰
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۱:۰۰
Ha Noi II (W)
۰
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۱:۰۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۰
۲
Ha Noi (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Morocco Botola Pro
Raja Casablanca
۲
۱
Renaissance Zemamra
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Sportive Soualem
۰
۰
Union Sportive de Touarga
inprogress
۲۰:۳۰
  England League Two
Accrington Stanley
۰
۰
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Notts County
۱
۲
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۲
۱
Newport County FC
Finished
۱۸:۳۰
Grimsby Town
۲
۱
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۴
۰
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۰
۰
Milton Keynes Dons FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Barrow FC
-
-
Gillingham
Cancelled
۱۸:۳۰
Colchester United
۱
۲
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۱
Stockport
Finished
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
-
-
Wrexham
Cancelled
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۰
۰
Harrogate Town
Cancelled
۱۸:۳۰
Bradford City
۰
۰
Salford City
Cancelled
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Levante C (W)
۱
۱
Mislata CF (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Don Benito (W)
۰
۱
FC Malaga City (W)
Finished
۱۴:۳۰
CPM Friol (W)
۵
۱
Oviedo II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Real Aviles CF (W)
۳
۱
Deportivo La Coruna B (W)
Finished
۱۸:۳۰
AD Villaviciosa de Odon (W)
۲
۱
Alhama CF B (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Riudoms (W)
۴
۲
CD San Gabriel (W)
Finished
۱۸:۳۰
Almeria (W)
۱
۲
Torrelodones FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Eibar B (W)
۳
۲
Anorga KKE (W)
Finished
۱۸:۳۰
Murcia Feminas (W)
۱
۱
CF Sporting Plaza del Argel (W)
Finished
۱۸:۳۰
UE Cornella (W)
۰
۰
CD Fontsanta Fatjo (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Ciudad Alcala CF (W)
۱
۱
Futbolellas CFF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group B
US Pontedera 1912
۲
۱
Gubbio
Finished
۱۸:۴۵
Juventus U23
۲
۲
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۸:۴۵
Pescara
۴
۰
Olbia Calcio
Finished
۱۸:۴۵
SPAL 1907 Ferrara
-
-
ACD Virtus Entella
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Italy Serie B
Catanzaro
۲
۰
Pisa
Finished
۱۸:۴۵
Bari
۲
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella
۲
۰
Cosenza
Finished
۱۶:۳۰
Cremonese
۱
۰
SSC Venezia
Finished
۱۶:۳۰
Ascoli
۱
۲
Spezia
Finished
۱۶:۳۰
Sampdoria
۲
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۳۰
Ternana
۲
۱
Feralpisalo
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۰
۰
Stal Mielec
inprogress
۲۰:۰۰
Slask Wroclaw
-
-
SSA Korona Kolporter Kielce
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Radomiak Radom
۱
۱
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۷:۳۰
  Bahrain King of Bahrain Cup
Sitra
۰
۰
Busaiteen Club
inprogress
۱۹:۳۰
Al Shabab Manana
۲
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۳۰
  Senegal Ligue 1
Teungueth
۰
۰
US Goree
inprogress
۲۰:۰۰
  Malta Challenge League
Attard
۱
۲
Fgura United FC
Finished
۱۶:۳۰
Zurrieq
۱
۰
Luqa SA
inprogress
۱۹:۰۰
  France National 3
Cannet Rocheville
۰
۲
RCO Agde
inprogress
۲۰:۳۰
Neuilly Sur Marne
۱
۱
Saran
Finished
۱۷:۰۰
Caen II
۳
۴
Alencon US
Finished
۱۸:۳۰
St-Pierre Milizac
۰
۰
CPB Brequigny
inprogress
۲۰:۳۰
Olympique Marseille II
۲
۱
Entente UGA Ardziv
Finished
۱۷:۰۰
Croix IC
۲
۱
Saint-Amand FC
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Welsh Cup
Flint Town United
-
-
Connah's Quay Nomads
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
Caerau Ely
۱
۴
Bala Town
Finished
۱۷:۳۰
Haverfordwest County
۱
۲
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Carmarthen Town
۰
۳
The New Saints FC
Finished
۱۷:۳۰
Colwyn Bay
۰
۰
Barry Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
Aluminij
۱
۳
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group B
El Zamalek
۱
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 3.Liga
SSV Ulm
۱
۱
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Lubeck
۰
۴
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۳
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۶:۳۰
SC Freiburg II
۰
۴
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۱
MSV Duisburg
inprogress
۱۹:۰۰
TSV 1860 Munchen
-
-
SC Rot-Weiss Essen
Cancelled
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Arenas Club de Getxo U19
۰
۰
Real Sociedad U19
Finished
۱۵:۰۰
Santutxu U19
۱
۱
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۱۳:۴۵
  Zambia Super League
Kabwe Warriors
۰
۲
Mutondo Stars
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۱
۱
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۰
۲
NAPSA Stars FC
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۴
۰
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Konkola Blades
-
-
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia Indonesia Championship U20
Persija Jakarta U20
۲
۲
PS Barito Putera U20
Finished
۱۰:۳۰
RANS Nusantara U20
۰
۱
PSS Sleman U20
Finished
۱۱:۳۰
Persita Tangerang U20
۱
۰
PSIS Semarang U20
Finished
۱۱:۳۰
Bhayangkara FC U20
۰
۱
Bali United U20
Finished
۱۱:۳۰
Arema FC U20
۱
۳
Persib Bandung U20
Finished
۱۱:۳۰
Persis Solo U20
۰
۱
Borneo FC U20
Finished
۱۱:۳۰
Persikabo 1973 U20
۰
۰
Dewa United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Spezia U19
۳
۳
Pescara U19
Finished
۱۳:۳۰
Brescia U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۷:۰۰
Napoli U19
۰
۱
Crotone U19
Finished
۱۷:۰۰
Ternana U19
۱
۰
Ascoli U19
Finished
۱۳:۳۰
Cosenza Calcio U19
۲
۱
Bari U19
Finished
۱۴:۰۰
LR Vicenza U19
۱
۲
Cittadella U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۱
۳
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Reggiana U19
۲
۱
Como U19
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Entella U19
۰
۳
AC Pisa U19
Finished
۱۷:۰۰
Palermo U19
۰
۱
Benevento Calcio U19
Finished
۱۶:۰۰
Parma U19
۳
۱
Renate U19
Finished
۱۶:۳۰
Cesena U19
۴
۱
Perugia U19
Finished
۱۶:۴۵
AC FeralpiSalo U19
۳
۰
Spal U19
Finished
۱۷:۰۰
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۲
۲
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
Binh Dinh
۲
۳
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia U19 League
Nk Rudes U19
۱
۱
Kustosija U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۳
۰
NK Dugopolje U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Slaven Koprivnica U19
۴
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Istra 1961 U19
۰
۲
HNK Rijeka U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Cibalia U19
۱
۲
NK Osijek U19
Finished
۱۴:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۳۰
  England Super League Women
Manchester City (W)
۲
۱
Aston Villa (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Super League
Mully Children Family
۰
۰
Rainbow SC
Finished
۱۵:۳۰
Mara Sugar FC
۲
۵
Kisumu All Stars
Finished
۱۳:۳۰
Mathare United
۰
۲
Naivas FC
Finished
۱۳:۳۰
Coastal Heroes
۱
۲
Nairobi United
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
CD Orientacion Maritima U19
۰
۰
CD Sobradillo U19
Finished
۱۵:۳۰
CD Julio Suarez U19
۱
۰
SD San Jose U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Atletico Madrid B (W)
۱
۰
Madrid CFF B (W)
Finished
۱۵:۳۰
Deportivo La Coruna (W)
۴
۲
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno (W)
۲
۳
CE Europa (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۰
۱
Brondby (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg Bk (W)
۰
۱
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۳
۱
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۶:۱۵
Ajman Club U21
۲
۳
Al Jazira U21
Finished
۱۶:۱۵
Emirates Club RAK U21
۲
۳
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۶:۱۵
  Belgium Super League Women
Club Brugge (W)
۲
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۸:۴۵
Standard Liege (W)
-
-
KV Mechelen (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Zulte-Waregem (W)
۳
۲
AA Gent (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
CD Numancia U19
۴
۲
Fuenlabrada U19
Finished
۱۸:۱۵
Real Madrid U19
۷
۰
Merida U19
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano U19
۱
۱
Getafe U19
Finished
۱۵:۳۰
UD La Cruz Villanovense U19
۲
۲
Alcobendas CF U19
Finished
۱۸:۳۰
  England National League South
Taunton Town
۴
۰
Farnborough FC
Finished
۱۸:۳۰
Dartford FC
۲
۲
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Worthing FC
۴
۴
St. Albans City
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۰
۰
Dover Athletic FC
Cancelled
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
MFK Zemplin Michalovce
۱
۱
MFK Skalica
Finished
۱۷:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۱
FC Kosice
Finished
۱۷:۳۰
Podbrezova
۰
۶
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Verina U19
۱
۵
Racing Santander U19
Finished
۱۸:۳۰
Real Oviedo U19
۳
۰
Deportivo La Coruna U19
Finished
۱۸:۱۵
Compostela U19
۰
۱
Celta de Vigo U19
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Pero Pinheiro
۱
۲
FC Alverca
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One East
Grantham Town
۰
۴
Stockton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Bridlington Town
۰
۱
Hebburn Town
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Kelme U19
۰
۰
Elche U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Roda U19
۳
۰
Albacete Balompie U19
Finished
۱۵:۰۰
Real Murcia U19
۰
۲
Alboraya U19
Finished
۱۸:۳۰
  Luxembourg National Division
Wiltz
۱
۱
FC Differdange 03
Finished
۱۸:۳۰
Union Titus Petange
۴
۱
FC Marisca Mersch
Finished
۱۸:۳۰
FC Victoria Rosport
۱
۰
AS Jeunesse Esch
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
SV Meppen II
۲
۱
STK Eilvese
Finished
۱۸:۳۰
TUS Bersenbruck
-
-
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۸:۳۰
  Senegal Ligue 2
ASC HLM Dakar
۰
۱
Dakar Universite Club
inprogress
۲۰:۰۰
RS Yoff
۰
۰
Thies FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Atalanta U23
۰
۱
Padova
Finished
۱۸:۴۵
Triestina Calcio
-
-
Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
Denguele Sports D'Odienne
۱
۰
Stella Club d Adjame
inprogress
۱۹:۰۰
AFAD Djekanou
-
-
Zoman FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Gibraltar National League
College 1975
۱
۳
Mons Calpe SC
inprogress
۱۹:۰۰
  Mali Premiere Division
USFAS Bamako
۰
۰
Olympique Bamako
inprogress
۱۹:۱۵
Black Stars
۰
۱
ATS de Koro
inprogress
۱۹:۱۵
Onze Createurs
۲
۱
Afrique Football Elite
inprogress
۱۹:۱۵
  Gambia GFA 1st Division
Gambia Armed Forces FC
۰
۱
WAA Banjul
inprogress
۱۹:۳۰
Team Rhino FC
۰
۰
Brikama United FC
inprogress
۱۹:۳۰
Real de Banjul FC
۲
۱
Wallidan
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Lechia Gdansk
۰
۰
Chrobry Glogow
Interrupted
۲۰:۰۰
Wisla Plock
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
۰
۰
UD Alzira
inprogress
۲۰:۳۰
RCD Espanyol B
۱
۱
SE Penya Independent
inprogress
۱۹:۳۰
Saguntino
۰
۰
Terrassa CF
inprogress
۱۹:۴۵
  South Africa Premier League
Orlando Pirates FC
-
-
TS Galaxy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Polokwane City FC
۰
۱
Kaizer Chiefs
Finished
۱۷:۰۰
Chippa United
۱
۰
Golden Arrows
inprogress
۱۹:۱۵
  Romania Liga I
Rapid Bucuresti
-
-
SC FC Voluntari SA
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Africa CAF Champions League Group C
Esperance Tunis
-
-
Atletico Petroleos de Luanda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Africa CAF Champions League Group B
WAC Wydad Casablanca
-
-
Simba SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Jwaneng Galaxy FC
۰
۲
Asec Mimosas
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Highland League
Strathspey Thistle
۰
۲
Forres Mechanics FC
Finished
۱۷:۳۰
Lossiemouth F.C.
۰
۱
Fraserburgh
Finished
۱۸:۳۰
Buckie Thistle
۰
۰
Clachnacuddin
Finished
۱۷:۳۰
Wick Academy
-
-
Banks O'Dee F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۳
۳
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۶:۳۰
Feyenoord (W)
۱
۱
ADO Den Haag (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Cameroon League Women
Amazone FAP (W)
۱
۳
Lekie Filles FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
AS Fortuna Mfou (W)
۰
۱
Authentic de Douala (W)
Finished
۱۵:۳۰
Eding Sport (W)
۲
۳
Ebolowa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Louves Minproff (W)
۲
۰
AS Awa FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Caiman Filles Douala (W)
۱
۱
Dja Sports (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Malisheva
۱
۰
KF Liria Prizren
Finished
۱۵:۳۰
KF Llapi Podujeve
۵
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
FC Prishtina
۱
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۵:۳۰
  France Division 1 Women
Dijon FC (W)
۱
۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
Finished
۱۷:۰۰
St Etienne (W)
۲
۱
EA Guingamp (W)
Finished
۱۵:۳۰
Montpellier (W)
۱
۴
Paris FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
Stade Reims (W)
۲
۰
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Brazil Cup U20 Women
Botafogo RJ U20 (W)
۱
۲
Flamengo RJ U20 (W)
Finished
۰۰:۱۵
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۲
۰
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۰۰
PAOK Salonika U19
۶
۱
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۳:۳۰
Panathinaikos U19
۵
۳
Atromitos U19
Finished
۱۵:۴۵
Olympiacos FC U19
۵
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۳:۳۰
PAS Giannina U19
۳
۲
Kifisias FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Volos NPS U19
۳
۰
Lamia U19
Finished
۱۵:۳۰
OFI Crete U19
۲
۱
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۶:۰۰
  Hong Kong Premier League
Eastern Sports Club
۲
۱
Hong Kong Rangers
Finished
۱۳:۳۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۴
۰
FC Shirak
Finished
۱۳:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۱
۳
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 2
Nakhon Si United
۱
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۰
۰
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai United FC
۲
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Nong Bua Pitchaya FC
۲
۰
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Samut Prakan City FC
۲
۰
Lampang FC
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok United
۴
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۱
Ratchaburi FC
Finished
۱۶:۳۰
Buriram United FC
۴
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۱
۰
ND Gorica U19
Finished
۱۴:۳۰
NK Nafta Lendava 1903 U19
۶
۳
NK Krka U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Koper U19
۳
۲
NK Aluminij U19
Finished
۱۶:۳۰
Tabor Sezana U19
۱
۳
Radomlje U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Rudar Velenje U19
۲
۷
NK Brinje Grosuplje U19
Finished
۱۷:۳۰
  Philippines Copa Paulino Alcantara
Kaya FC
۱
۱
Davao Aguilas
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۱
۱
San Felix U19
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla FC U19
۳
۰
Cadiz U19
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal U19 League
Academico Viseu U19
۰
۲
SC Lusitania U19
Finished
۱۳:۰۰
AD Fafe U19
۲
۱
GD Braganca U19
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۳
۱
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۱۸:۳۰
Varzim U19
۲
۲
Merelinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Nacional Madeira U19
۱
۱
CD Fatima U19
Finished
۱۸:۳۰
Porto U19
۳
۲
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۱
۱
Alverca U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica B U19
۱
۱
SC Leira Marrazes U19
Finished
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۴
۲
SC Vianense U19
Finished
۱۸:۳۰
Torreense U19
۲
۰
Estoril U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Mafra U19
۳
۱
GD Alcochetense U19
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
۰
۱
Chaves U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros U19
۳
۲
Gondomar U19
inprogress
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۲
۰
AD Sanjoanense U19
Finished
۱۸:۳۰
Moreirense U19
۰
۲
Vilaverdense U19
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC U19
۰
۰
Amarante U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۰
۰
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۱
۱
Feirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
۰
۰
SC Farense U19
Finished
۱۸:۳۰
UD Oliveirense U19
۱
۰
CD Tondela U19
Finished
۱۸:۳۰
Alcanenense U19
۳
۰
União de Leiria U19
Finished
۱۸:۳۰
Naval U19
۰
۲
AC Marinhense U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Espinho U19
۱
۲
FC Pacos de Ferreira B U19
Finished
۱۸:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Teteks
۰
۰
Bashkimi
Finished
۱۵:۳۰
Besa Doberdoll
۳
۱
Pobeda Prilep Junior
Finished
۱۵:۳۰
FK Kozuf Gevgelija
۲
۰
Ohrid
Finished
۱۵:۳۰
FK Skopje
۲
۱
Novaci
Finished
۱۵:۳۰
FK Karaorman
۰
۱
Detonit Plackovica
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland U19 League
Lausanne Sports U19
۱
۴
FC Zurich U19
Finished
۱۶:۳۰
BSC Young Boys Bern U19
۰
۲
Basel U19
Finished
۱۶:۰۰
Neuchatel Xamax U19
۳
۳
FC Luzern U19
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
Harkemase Boys
۳
۰
Staphorst
Finished
۱۷:۰۰
Tielse EC
۰
۰
Blauw Geel 38
inprogress
۲۰:۳۰
  Cyprus 3. Division
AEP Polemidion
۰
۳
Chalkanoras Idaliou
Finished
۱۶:۰۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
AS Oued Ellil
۰
۰
Kalaa Sport
Finished
۱۶:۳۰
CS Korba
۴
۱
CS Tabarka
Finished
۱۶:۳۰
JS Kairouan
۱
۱
Jendouba Sport
Finished
۱۶:۳۰
JS Omrane
۳
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TUS Koblenz
۱
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۶:۳۰
KSV Hessen Kassel
۳
۲
VfR Aalen
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Offenbach
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۶:۳۰
SGV Freiberg
۳
۰
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen
۲
۱
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۴
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
SC Paderborn 07 II
۱
۳
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۰
۰
FC Gutersloh 2000
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Schalke 04 II
۳
۰
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Panachaiki
۱
۱
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۱
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۷:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Salt
۰
۱
AL Ahli
Finished
۱۶:۳۰
Al-Ramtha
۱
۰
Al Aqaba
inprogress
۱۹:۰۰
  Saudi Arabia U19 League
Jeddah Club U19
۲
۲
Al Orubah U19
Finished
۱۶:۱۵
Ohod Medina U19
۱
۳
Al Hilal Riyadh U19
Finished
۱۶:۰۵
  Cyprus 2. Division
Digenis Ypsonas
۲
۰
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۰۰
Ermis Aradippou
۱
۲
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Enad Polis Chrysochous
-
-
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۰۰
Achyronas Onisillos
۱
۱
PAEEK
Finished
۱۶:۰۰
PO Xylotympou 2006
۰
۱
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۰۰
Akritas Chlorakas
۱
۲
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۶:۰۰
  England Isthmian League Premier
Chatham Town FC
۱
۲
Hastings United FC
Finished
۱۸:۳۰
Margate FC
۰
۱
Carshalton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۰
۰
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۸:۳۰
Potters Bar Town FC
۰
۰
Hashtag United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۰
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۸:۳۰
Lewes FC
۰
۲
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۰
۰
Cheshunt FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
CD Alcoyano
۰
۳
Atletico Madrid B
Finished
۱۸:۳۰
Granada B
۱
۱
Real Madrid B
Finished
۱۶:۴۵
Cordoba
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Leamington FC
۱
۱
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Stamford
۳
۰
Halesowen Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Long Eaton United FC
۱
۰
Berkhamsted FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Stratford Town
Finished
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۲
۱
St Ives Town
Finished
۱۸:۳۰
Needham Market
۰
۰
Leiston Football Club
Finished
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۰
۰
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۸:۳۰
Biggleswade FC
۰
۰
Aylesbury United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Alvechurch
۰
۰
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Nations FC
۲
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Dundela
۰
۰
Bangor
Finished
۱۸:۳۰
FC Ards
۲
۲
Ballinamallard United
Finished
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۱
۳
Annagh United
Finished
۱۸:۳۰
Dergview
۰
۰
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League One
Alloa Athletic
۰
۰
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Edinburgh
۱
۳
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۲
۱
Kelty Hearts
Finished
۱۸:۳۰
Annan Athletic
۱
۳
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Montrose
۱
۴
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
East Fife
۴
۰
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC
۱
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۱
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۲
۲
Stranraer
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۰
۱
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۱
Ethiopian Medhin
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Girona U19
۱
۱
Racing Club Zaragoza U19
Finished
۱۸:۳۰
CE Constancia de Inca U19
۱
۱
Sabadell U19
inprogress
۱۹:۰۰
CF Badalona U19
۰
۰
SD Huesca U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Manchego Ciudad Real CF
۰
۰
La Union CF
inprogress
۲۰:۳۰
Aguilas FC
-
-
Real Betis B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Ourense CF
۰
۰
Pontevedra
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Izarra
۱
۰
CD Tudelano
inprogress
۱۹:۰۰
Athletic Bilbao B
۲
۰
Real Sociedad C
inprogress
۱۹:۳۰
Mutilvera
۱
۰
AD San Juan Pamplona
inprogress
۱۹:۰۰
  Africa CAF Champions League Group A
FC Nouadhibou
۰
۰
TP Mazembe Englebert
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
CE Sabadell
۰
۰
Unionistas de Salamanca CF
inprogress
۲۰:۳۰
CF Fuenlabrada
۱
۱
Real Sociedad B
Finished
۱۸:۳۰
Celta de Vigo B
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Giugliano
-
-
Monterosi Tuscia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Crotone
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Greece Super League
PAE APS Atromitos Athens
-
-
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
A.E. Kifisia F.C.
-
-
Pas Giannina
Cancelled
۱۹:۰۰
  Bolivia Copa Division Profesional
Aurora
-
-
Always Ready
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KSC Lokeren-Temse
-
-
Oud Heverlee Leuven II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KVV Thes Sport
-
-
URSL Vise
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Royal Excelsior Virton
-
-
ROC de Charleroi-Marchienne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Charleroi II
-
-
Sint-Eloois-Winkel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Andorra Primera Divisio
FC Pas de La Casa
-
-
Atletic Club d'Escaldes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
۳
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۷:۳۰
OFK Petrovac
۰
۰
FK Mornar Bar
Finished
۱۸:۳۰
FK Rudar Plevlja
۲
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland Super League Women
Servette Chenois (W)
۳
۰
FC Aarau (W)
Finished
۱۷:۳۰
FC Zurich (W)
۵
۰
FC Rot-Schwarz Thun (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Lowland League
Edinburgh University
۲
۲
Albion Rovers FC
Finished
۱۸:۳۰
Stirling University FC
۱
۰
East Stirlingshire
Finished
۱۸:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۳
۱
Broomhill FC
Finished
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۵
۰
Gretna 2008
Finished
۱۸:۳۰
Bo'ness United FC
۰
۲
Tranent Juniors
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Kolubara
۱
۳
Jedinstvo Ub
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Super League Women
AO Rea (W)
۱
۳
OFI (W)
Finished
۱۵:۱۵
  Cameroon Elite Two
Djiko FC de Bandjoun
۳
۲
Isohsa Limbe FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Ladies Cup
Ferroviaria (W)
۰
۲
Santos FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Singapore Singapore Cup
Tampines Rovers FC
۲
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۲:۳۰
Lion City Sailors FC
۳
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۳
۲
Kachin United FC
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Segunda Federacion Women
Cordoba (W)
۱
۱
Fundacion CD Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante B (W)
۲
۰
CFF Albacete (W)
Finished
۱۴:۳۰
Osasuna B (W)
۰
۱
Real Sociedad B (W)
Finished
۱۵:۰۰
Atletico de Madrid III (W)
۴
۱
Espanyol B (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SG Essen (W)
۰
۱
SC Freiburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Koln (W)
۱
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qabala
۰
۳
Kapaz
Finished
۱۴:۳۰
FK Zira
۰
۰
Araz Nakhchivan PFK
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Kucukcekmece Sinop Spor
۰
۳
Yeni 52 Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Muang Thong United
۱
۱
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۵
  Hong Kong Sapling Cup
Southern District Rsa
۱
۲
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۲
۱
FC Kilia Kiel
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
  North Macedonia First League
KF Rinija Gostivari
۱
۰
Makedonija GjP
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۰
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۵:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۱
Mladost Lucani
Finished
۱۸:۳۰
Zeleznicar Pancevo
-
-
Spartak Subotica
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Hungary NB I
MTK Budapest
۲
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۵:۴۵
Zalaegerszegi TE
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۸:۱۵
  Morocco League Women
Hilal Temara Sportif (W)
۵
۲
Jawharat Najm Laaraych (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Petah Tikva
۱
۱
FC Ashdod
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
-
-
Hapoel Hadera
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Maccabi Bnei Raina
۲
۰
Maccabi Petach Tikva
inprogress
۱۹:۰۰
  Zanzibar Premier League
KVZ SC
۴
۲
New City FC
Finished
۱۶:۴۵
  Belgium Division 1 Women
Westerlo (W)
۲
۲
Zulte-Waregem II (W)
Finished
۱۶:۴۵
RAEC Mons (W)
۰
۱
DV Famkes Merkem (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  South Africa 1st Division
Marumo Gallants FC
۳
۳
Maritzburg United
Finished
۱۷:۰۰
Upington City
۳
۱
JDR Stars
Finished
۱۷:۰۰
Orbit College
۱
۱
Magesi FC
Finished
۱۷:۰۰
  Botswana Premier League
Security Systems FC
۲
۱
Morupule Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Nico United
۰
۰
Police XI SC
Finished
۱۷:۳۰
Sua Flamingoes
۱
۲
Masitaoka FC
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Pro Vercelli U19
۲
۰
US Fiorenzuola U19
Finished
۱۷:۰۰
AP Turris Calcio ASD U19
۳
۱
Taranto U19
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Francavilla U19
۲
۲
Catanzaro Calcio 2011 U19
Finished
۱۶:۳۰
Latina U19
۰
۱
Vis Pesaro U19
Finished
۱۸:۰۰
  Belgium First Division B
Standard Liege II
۰
۴
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۸:۳۰
Lierse SK
-
-
Zulte-Waregem
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Brugge II
-
-
Anderlecht II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۲
۲
AD Os Limianos
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands U21 League
Heerenveen U21
۰
۱
Vitesse U21
Finished
۱۷:۳۰
  England National League North
Chester FC
۲
۰
Tamworth FC
Finished
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۰
۰
Darlington
Cancelled
۱۸:۳۰
Warrington Town
۴
۰
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
SC Sao Joao Ver
۲
۰
Gondomar
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Loughborough Dynamo FC
۰
۰
Sporting Khalsa FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
Raja Beni Mellal
۴
۰
AS Sale
Finished
۱۷:۳۰
  Togo Championnat National
AC Barracuda
۱
۰
Unisport de Sokode
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2, Group D
UF Maconnais
۰
۱
Bourg-Peronnas
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
۰
۷
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Nationalliga B Women
Winterthur (W)
۱
۰
FC Zurich II (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  El Salvador Liga Feminina
CD Aguila (W)
۰
۱
Jocoro FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 1
AS Garde Nationale
۰
۰
ACS Ksar
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
CD Trofense
-
-
SC Vianense
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Belgium Second Amateur Division ACFF
Meux
-
-
RCS Verlaine
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
Lebbeke
-
-
SC City Pirates Antwerpen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
KFC Mandel United
-
-
SC Dikkelvenne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Wales Cymru North
Chirk AAA
۰
۰
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۳۰
Guilsfield FC
۰
۰
Denbigh Town
Finished
۱۸:۰۰
  Cameroon Elite One
Victoria Utd Limbe
۲
۲
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۷:۳۰
  England Premier League Cup U21
Blackburn Rovers U21
۰
۰
Reading U21
Finished
۱۵:۳۰
  India Mizoram Premier League
Project Veng
۱
۳
Chawnpui
Finished
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia Division 2
Al Noor
۲
۱
Al Sahel Tartous
Finished
۱۵:۲۰
  Costa Rica Primera Division Women
CS Herediano (W)
۰
۱
Sporting FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
FC Rustavi
۴
۳
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۲:۳۰
  Bulgaria Premier League Women
Pirin Blagoevgrad (W)
۱
۰
Etar Veliko Tarnovo (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Cambodia Premier League
Preah Khan Reach Svay Rieng
۱
۲
ISI Dangkor Senchey FC
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۱
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Yeni Mersin Idmanyurdu
۰
۰
Altinordu SK
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia U19 Liga
Kosice U19
۲
۳
MSK Zilina U19
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
GD Fabril Barreiro
۰
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
CF Rayo Majadahonda U19
۱
۰
Atletico Madrileno U19
Finished
۱۵:۳۰
Union Viera CF U19
۳
۲
CD Atletico Paso U19
Finished
۱۶:۳۰
Union Adarve U19
۱
۰
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Madrid U19
۱
۱
Patacona U19
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Gelbison Cilento SSD
-
-
USD Palmese 1914
Finished
۱۷:۰۰
  Nigeria NNL
Inter Lagos
۱
۱
Ikorodu City
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۰
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Paraense Women
Paysandu SC (W)
۰
۰
Tiradentes (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Belgium U21 Pro League
Waasland-Beveren U21
۴
۱
Lierse Kempenzonen U21
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FSV Zwickau
۳
۲
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Makedonikos Neapolis
۱
۱
AEK Athens B
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Atsalenios FC
۶
۰
Atromitos Piraeus
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
۰
۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Cancelled
۱۶:۳۰
  Guatemala Primera Division
Universidad de San Carlos
-
-
Deportivo Marquense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید